Strona główna
Mapa serwisu
Zgłoś ofertę
Polityka plików cookies
Kontakt

Wyszukiwarka

Nr oferty
 
 
 
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Powierzchnia
-
Liczba pokoi
-
Cena
-
oferty specjalne
Notes Zgłoś ofertę Kalkulator Mapa serwisu Kontakt

Waluty

USD 3,96 EUR 4,31 CHF 4,06

Na skróty

Oferta nr: 7379/3422/OMS
Rodzaj oferty
mieszkanie ( sprzedaż )
Lokalizacja:
WARSZAWA, PRAGA-PÓŁNOC
Ulica:
Ząbkowska
Cena:
695 000 PLN kalkulator
Cena za mkw:
8 050,5 PLN mkw
Powierzchnia:
86.33 m2
Liczba pokoi:
4
Piętro:
0
Liczba pięter:
5
Stan:
do wykonczenia
Rok budowy:
1870
Opis
Rewitalizowana Kamienica na Starej Pradze
Mieszkanie znajduje się w coraz bardziej modnej, artystycznej i kulturowej dzielnicy Praga Północ.

Okolice Centrum Praskiego Koneser, dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek "Koneser".Teatr Powszechny, Kino Praha, Muzeum Warszawskiej Pragi, koncerty na Stadionie Narodowym, Teatr Baj to tylko niektóre okoliczne miejsca. Poszukujący odpoczynku w niewielkiej odległości mają do dyspozycji Park Skaryszewski, warszawskie ZOO, Ośrodek Sportu i Rekreacji Prawy Brzeg i piaszczyste plaże Wisły.
Dobre skomunikowanie z resztą miasta zapewniają przebiegające w pobliżu druga linia metra, liczne linie tramwajowe i autobusowe. W kilka minut można znaleźć się na Starym Mieście. Krótki spacer wystarczy aby dotrzeć do dworca kolejowego. W sąsiedztwie centrum handlowe Warszawa Wileńska, liczne miejsca handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, punkty medyczne, urzędy, liczne lokale gastronomiczne i miejsca rozrywki.

Dwupoziomowe mieszkanie poziom 0 i -1, o powierzcjni ponad 86 m2, stan developerski, możliwość dowolnego urządzenia.
Wejście do mieszkania znajduje się na parterze budynku.

Kamienica wybudowana w 1870r, w latach 2012 - 2014 całkowita rewitalizacja zachowanych budynków w oficynie oraz budowa od podstaw frontowej części kamienicy. Na podłodze klatki schodowej zachowała się zabytkowa mozaika. W podwórzu figura Matki Boskiej.
Zabytkowa część budynku wykonana z cegły, stropy z cegły zbrojeniowej, stalowe belki, stropy Kleina (atutami są niepalność oraz bardzo dobre usztywnienie ścian nośnych). Frontowa część to bardzo nowoczesna fasada budynku.
Klatka i wejście - brama- zamykana na domofon.

Zamieszkaj na Starej Pradze - modnej, prestiżowej dzielnicy. Wyjątkowe i unikalne miejsca w samym centrum Pragi, która przechodzi niezwykle dynamiczne zmiany.

Serdecznie polecam
Monika Szczepańska
533-321-315
Sprawdzone Nieruchomości PlJESTEŚMY BIUREM NIERUCHOMOŚCI I ZA NASZĄ PRACĘ POBIERAMY WYNAGRODZENIE.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć z siedzibą w Warszawie (02-758 ), przy ul. Mangalia 4, jako administrator danych osobowych, informuje Państwa, iż
- Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez firmę Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć
- Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez firmę Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest firma Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mangalia 4, e-mail biuro@sprawdzonepl.pl. Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń - w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe - trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Kontakt
Monika Szczepańska
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 6601
533321315
monika.szczepanska@sprawdzonepl.pl
 
Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć
Mangalia 4
02-758 Warszawa
tel.: 533321141
email: biuro@sprawdzonepl.pl
Pytanie w sprawie oferty
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
© 2020 Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla biur nieruchomości