Strona główna
Mapa serwisu
Zgłoś ofertę
Polityka plików cookies
Kontakt

Wyszukiwarka

Nr oferty
 
 
 
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Powierzchnia
-
Liczba pokoi
-
Cena
-
oferty specjalne
Notes Zgłoś ofertę Kalkulator Mapa serwisu Kontakt

Waluty

USD 3,77 EUR 4,54 CHF 4,15

Na skróty

Oferta nr: 8771/3422/OMS
Rodzaj oferty
mieszkanie ( sprzedaż )
Lokalizacja:
WARSZAWA, PRAGA-POŁUDNIE
Ulica:
Władysława Umińskiego
Cena:
515 000 PLN kalkulator
Cena za mkw:
9 035,09 PLN mkw
Powierzchnia:
57.00 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
7
Liczba pięter:
14
Rok budowy:
1983
Opis
OPIS MIESZKANIA
- 57m2, mieszkanie jest widne i przestronne.
- 3 oddzielne pokoje - 18m2, 9m2, 9m2
- oddzielna widna kuchnia 7m2
- łazienka
- wc
- balkon 3,5m2
- piwnica

DODATKOWE ATUTY MIESZKANIA
- Mieszkanie znajduje się na 7 pietrze. Widok na szkołę i panoramę Gocławia.
- Pod blokiem jest ogólnodostępny, duży parking.
- Idealna komunikacja, za jakiś czas ruszy jeszcze budowa stacji metra.
- Dogodna lokalizacja, bliskość połączeń miejskich - autobusów, sprawia iż dojazd do Centrum nie zajmuje dużo czasu. Podobnie jest z jazdą samochodem, Wał Miedzyszyński, Trasa Siekierkowska znajdują się w zasięgu ręki.
- W okolicy znajdują się tereny zielone i rekreacyjne, siłownie plenerowe i ścieżki rowerowe, a także Park nad Balatonem. Niedaleko są mniejsze i większe sklepy, szkoły i przedszkola, przychodnia lekarska, apteki. (Blisko jest Centrum Handlowe Atrium Promenada, Centrum Handlowe Gocław).

Mieszkanie jest spółdzielcze, własnościowe. Posiada KW.JESTEŚMY BIUREM NIERUCHOMOŚCI I ZA NASZĄ PRACĘ POBIERAMY WYNAGRODZENIE.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć z siedzibą w Warszawie (02-758 ), przy ul. Mangalia 4, jako administrator danych osobowych, informuje Państwa, iż
- Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez firmę Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć
- Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez firmę Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest firma Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mangalia 4, e-mail biuro@sprawdzonepl.pl. Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń - w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe - trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Kontakt
Karolina Wład
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 6601
533321171
karolina.wlad@sprawdzonepl.pl
 
Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć
Mangalia 4
02-758 Warszawa
tel.: 533321141
email: biuro@sprawdzonepl.pl
Pytanie w sprawie oferty
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
© 2021 Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asaricrm.com - programy dla biur nieruchomości