Strona główna
Mapa serwisu
Zgłoś ofertę
Polityka plików cookies
Kontakt

Wyszukiwarka

Nr oferty
 
 
 
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Powierzchnia
-
Liczba pokoi
-
Cena
-
oferty specjalne
Notes Zgłoś ofertę Kalkulator Mapa serwisu Kontakt

Waluty

USD 3,93 EUR 4,60 CHF 4,25

Na skróty

Oferta nr: 8905/3422/OMS
Rodzaj oferty
mieszkanie ( sprzedaż )
Lokalizacja:
OTWOCK
Ulica:
Gabriela Narutowicza
Cena:
317 999 PLN kalkulator
Cena za mkw:
6 913,02 PLN mkw
Powierzchnia:
46.00 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
1
Liczba pięter:
2
Stan:
idealny
Rok budowy:
1930
Balkon:
TAK
Garaż:
TAK
Komórka:
TAK
Opis
Na sprzedaż piekne i stylowe mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie.
Świeżo wyremontowane z zastosowaniem najlepszych materiałów. Jasne, przestronne i wysokie (ponad 3m)
W mieszkaniu zastosowano nowoczesne i wysokojakościowe rozwiązania takie jak ponad 10m2 ścianka loftowa wykonana ze stali na zamówienie (duże tafle szkła bezpiecznego).

- Okna 3 szybowe, nowe
- nowa instalacja elektryczna
- odświeżona, zadbana podłoga dębowa

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze przedwojennej kamienicy, w której właśnie zakończył się remont dachu. Wkrótce wspólnota przystępuje do remontu elewacji. Dodatkowo, do mieszkania przynależy obszerna komórka na poziomie -1 o powierzchni ok. 10m2, a także wspólna przestrzeń na strychu, przynależna na zasadach współwłasności.

OGRÓD
Kupujący nabywa udziały w gruncie - sąsiedzi wyodrębnili sobie ogródki i taka możliwość będzie umożliwiona przyszłemu właścicielowi.

OTOCZENIE
Kamienica znajduje się przy w Otwocku, w dzielnicy Śródborów - najbardziej zielonej części Otwocka. Budynek leży 700 metrów od nowo wyremontowanej stacji PKP Śródborów, z której połączenie do centrum Warszawy zajmuje zaledwie 40 minut. Ponadto 100 metrów od budynku znajduje się przystanek autobusu linii L20. W okolicy znajduje się przedszkole (200 m), szkoła podstawowa (200 m i 1,5 km), przychodnia (100 m), szpital (100 m).

STAN PRAWNY
Mieszkanie jest własnościowe, posiada własną księgę wieczystą i nie jest obciążone żadnymi kredytami, ani innymi roszczeniami.

Polecamy, wyjątkowy apartament!
JESTEŚMY BIUREM NIERUCHOMOŚCI I ZA NASZĄ PRACĘ POBIERAMY WYNAGRODZENIE.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć z siedzibą w Warszawie (02-758 ), przy ul. Mangalia 4, jako administrator danych osobowych, informuje Państwa, iż
- Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez firmę Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć
- Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez firmę Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest firma Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mangalia 4, e-mail biuro@sprawdzonepl.pl. Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń - w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe - trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Kontakt
Anna Figielska
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 6601
533321315
anna.figielska@sprawdzonepl.pl
 
Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć
Mangalia 4
02-758 Warszawa
tel.: 533321141
email: biuro@sprawdzonepl.pl
Pytanie w sprawie oferty
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
© 2021 Sprawdzone Nieruchomości PL Krzysztof Łomoć. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asaricrm.com - programy dla biur nieruchomości